Правила

1. Якщо ви підтвердили свою участь за день до заходу, організатори розраховують на вас, збираючи рівну кількість чоловіків і жінок. Відмовившись від участі, ви підводите інших учасників (20-40 чоловік). Ми розуміємо, що в житті можуть відбуватися різні ситуації, тому, в разі необхідності, ви можете скасувати свій візит за 5 годин до початку заходу. Сподіваємося, що ви поважаєте час інших людей!

2. Якщо ви не отримали смс з описом як дістатися до заходу, але вам підтвердили участь по телефону — Ви в списках участі і ми вас чекаємо на заході. Приходьте! Для того щоб отримати смс з описом зв’яжіться з нами ми надішлемо вам повідомлення повторно.

3. У разі, якщо оператор пообіцяв зв’язатися з вами за день до заходу, але вам не подзвонили, можливо, оператор неправильно вніс ваші дані, або ваш телефон виявився поза зоною доступу. Будь ласка, зв’яжіться з нами самі!

4. На наших заходу забороняється «прийти і визначиться, чи цікаво мені брати участь». Пам’ятайте, що ви не одні і в разі відмови від участі перед заходом, ви підводите цілу групу!

5. У разі, якщо вам не сподобався даний формат заходу, ви можете повернути гроші відразу після заходу у адміністратора. Якщо ви хочете піти до закінчення заходу, гроші не повертаються.